Cechy tynku akrylowego, sprzedawanego przez firmę GREINPLAST

Właściwości tynku akrylowego, sprzedawanego przez firmę GREINPLAST sprawiają, że konsumenci z chęcią go nabywają. W głównej mierze, tynki akrylowe jest odporny na oddziaływanie warunków pogodowych. Jest to również materiał elastyczny, wykazujący dużą odporność mechaniczną.

Wyróżnia go idealna przyczepność do powierzchni. Uniwersalne wykorzystanie tynku akrylowego to kolejny powód zachęcający do zakupu. Oznacza, że tynk może być zastosowany na nowych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Atuty estetyczne oraz imponująca kolorystyka powodują, że kupujący z chęcią zaopatrują się w ten typ farby. Tynk sprzedawany jest w wersji od razu gotowej do użytkowania, co sprawia, iż jego nakładanie nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Sprzedawany tynk powstał na podstawie innowacyjnych technik. W związku z tym będzie nadawać się do ułożenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nałożyć po dwudziestu ośmiu dniach od położenia podłoża. Ten rodzaj tynku sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Nakłada się go po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Paleta barw jest udostępniona przez producenta i można się z nią zapoznać na witrynie. O ile klienci chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Niezależnie od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można to uzyskać. U producenta tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kilogramów. Kupujący mogą obeznać się z opisem na stronie. Do ich dyspozycji pozostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu. Efektywność i prędka aplikacja są dowodem na to, że warto wybrać taki konkretny wyrób. W jego składzie znajduje się specjalna mieszanka środków biobójczych, co ogranicza rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki typ tynku zostanie umieszczony.