Fachowe projektowanie wnętrz komercyjnych

Profesjonalne projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym to domena warszawskiej firmy ZEN. Jest to miejsce, w jakim warto składać projekt, ponieważ w krótkim czasie można będzie nabrać przekonania, że zatrudnieni tutaj architekci wnętrz bardzo dobrze znają się na swojej pracy. Nie tylko zrobią wszystko zgodnie z zasadami, ale też będą kreatywni.

Specjaliści mają spore doświadczenie w projektowaniu wnętrz komercyjnych, a wykonane dotychczas realizacje można sprawdzać na ich stronie www. Można na przykład zobaczyć projekty salonów fryzjerskich, pubów, salonów sprzedaży z dowolnej branży, czy części wspólnych apartamentów. Wyspecjalizowany architekt wnętrz ma na uwadze to, by każdy z projektów był innowacyjny.

Klient w trakcie pierwszej konsultacji musi precyzyjnie opowiedzieć, co jest dla niego ważne i jaka z grup docelowych będzie korzystała z jego lokalu. Na takiej bazie architekci stworzą projekt spełniający wszystkie oczekiwania. Będzie to projekt 4D lub prezentujący się jako wirtualny spacer 360 stopni. Technika wirtualnej rzeczywistości daje szansę na przyglądanie się z bliska zaproponowanym rozwiązaniom i pozwala dostrzegać wszystkie szczegóły konkretnej inwestycji.

Taka koncepcja pozwala także na wprowadzenie zmian różnego rodzaju, aby wszystko pozostawało w harmonii. Dzięki temu też architekci mogą o wiele bardziej rozumieć, na czym zależy zleceniodawcom. Z propozycji pracowni mogą korzystać klienci z całej Polski. ZEN ma sporo doświadczenia w pracy zdalnej, z tego powodu można decydować się nie tylko na zrobienie projektu, ale też na usługę wykonania mebli na zamówienie. Pracownicy ZEN współpracują z najlepszymi stolarniami na terenie Polski a także z dostawcami najwyższej jakości systemów, co daje szansę na całościowe wyposażenie domu. Elementy umeblowania będą wykonane z zastosowaniem najlepszych materiałów wykończeniowych i okażą się trwałe przez wiele lat.