Imponującej jakości wentylatory transportowe i podciśnieniowe

Idealne działanie wentylatorów do pyłów produkowanych w Nestro sprawia, że coraz więcej właścicieli firm zdecydowanych jest na ich zakup. Dobierając określone urządzenia z takiej kategorii należy sugerować się wiadomościami jakimi są: typ spaliny, gęstość czynnika transportowanego, względna wilgotność powietrza, zawartość, koncentracja i typ pyłu, właściwości pyłu, informacje na temat tego, czy w danym miejscu pojawia się ryzyko wybuchu.

Wentylatory do pyłów należy też dobierać, uwzględniając: stopień wymiany powietrza, ilość świeżego powietrza, prędkość przepływu przy transportowaniu pyłu. Umieszczone w katalogu opisy pomagają w podejmowaniu decyzji o zakupie, a jeżeli ktokolwiek ma jakiekolwiek pytania, to może sugerować się poradami pracowników zatrudnionych w tym miejscu. Urządzenia takie mają niewielkie wymiary i cicho pracują, czyli nie zakłócą wykonywania obowiązków w danym zakładzie pracy.

Takie oszczędzające energię rozwiązania sprawdzą się świetnie w wielu zakładach pracy. Zaprezentowane urządzenia mogą pracować w trybie jedno – , dwu – lub wielobiegunowym. Reguła funkcjonowania każdego wentylatora opiera się na tym, że następuje transformacja doprowadzonej energii w energię ciśnienia i prędkości, a dostarczenie tej energii ma miejsce poprzez łopatki umieszczone w wirniku. Eksperci pomogą dobrać wentylator, kierując uwagę na przepływ powietrza oraz ciśnienie. Pod uwagę brany jest typ a także ilość przetransportowanego surowca.

Nowocześnie zaprojektowane, ekonomiczne i proekologiczne wentylatory produkowane są dla konkretnego przedsiębiorstwa. Można zapoznać się z kompletną serią. W wentylatorach występują energooszczędne silniki klasy IE3, o optymalnych sprawnościach i redukujące hałas w takim stopniu, na ile jest to umożliwione. Zastosowane innowacje stosowane przez Nestro sprawiają, że urządzenia te działają bezawaryjnie, a pracownicy nie mają kłopotów z ich obsługiwaniem.