Urlop w Mechelinkach jako propozycja doskonałego wypoczynku nad Morzem Bałtyckim

Urlop w Mechelinkach to propozycja udanego odpoczynku nad Morzem Bałtyckim. Pobyt w kameralnej atmosferze jest zagwarantowany, jeśli zarezerwuje się Apartament Mechelinki. Mechelinki to miasteczko między drogą do Gdyni i Redy. Nieduży kurort w pobliżu większych miast to idealny kompromis dla dużej liczby urlopowiczów.

W urokliwej miejscowości można na plaży oglądać kaszubskie kutry rybackie. Opłaca się też odwiedzać Rezerwat Przyrody Mechelińskie Łąki. W miejscowości można wyszukać wiele obiektów gastronomicznych. Apartament Mechelinki usytuowany przy ulicy Regatowej, nad samym morzem. Odległość do plaży z przepięknym molo to tylko 4 minuty. W miejscowości tej można zobaczyć Torpedownię, a więc zabytkową halę montażową niemieckich torped.

Opłaca się również zobaczyć punkt widokowy – Aleję Zasłużonych Ludzi Morza. Co ważne, Mechelinki można rezerwować nie tylko w sezonie, ale przez cały rok. Można więc w tym miejscu spędzić Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, ferie albo po prostu cieszyć się jodem o dowolnej porze roku. Ekskluzywny apartament nadaje się równocześnie na krótkie, jak i dłuższe pobyty, ponieważ jest wszechstronnie urządzony. Na stronie internetowej znajduje się dokładny opis wszystkich atrakcji w Trójmieście i propozycje spędzenia czasu wolnego.

Dużo informacji udzielają właściciele mieszkania. Dane kontaktowe to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciele są dostępni pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Luksusowo wyposażony apartament Mechelinki w pobliżu Trójmiasta jest miejscem zalecanym przez gości. Miejsce to rekomendowane jest dla większej liczby osób, z uwagi na to, że może tutaj zamieszkać nawet 6 osób. To  świetna propozycja dla osób, które nie lubią spędzić urlopu w dużych miejscowościach wypoczynkowych. Dobrze będzie się tym zasugerować, gdy ma się wprost takie oczekiwania.